Pazarlama   & Servis Noktaları

  • 7 Bölge Müdürlüğü
  • 200 Servis Noktası
  • Sigorta Hasar (Giderme) Yönetimi / Anlaşmalı Sigorta Şirketleri
  • Filo Hasar (Giderme) Yönetimi
  • Mobil Servis
  • Otocam Tamir
  • Lojistik Destek
  • Yapıştırıcı Kimyasallar
  • Geniş Ürün Yelpazesi
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Servis Noktaları

Servis noktalarımızı gösteren etkileşimli harita için tıklayınız !

 

İstanbul Genel Müdürlük

Dora Cam Pazarlama Tic. San. A.Ş.

Email:

info@doraglass.com
istanbul@doraglass.com
pazarlama@doraglass.com
sigorta@doraglass.com

Adres: İkitelli Organize San.Bölgesi Demirciler San.Sitesi  G1 Blok No:470 İkitelli/İstanbul

Telefon: +90 212 549 90 16

Faks: +90 212 549 90 20

Bayi Listesi

Excel dosyasını (64 KB) indirmek için tıklayınız!

Otocam Yardım Hattı:

0 800 219 02 71

Bölge Adres Tel Fax
Adana Dora Cam Pazarlama Tic. San. A.Ş.
adana@doraglass.com
Turan Cemal Beriker Bul. No:233
Adana
+90 322 436 79 79 +90 322 436 79 78
Ankara Dora Cam Pazarlama Tic. San. A.Ş.
ankara@doraglass.com

İstanbul Yolu,  8.km Erciyes Sitesi 9. Sok. No:14

+90 312 397 24 21 +90 312 397 03 11
Antalya Dora Cam Pazarlama Tic. San. A.Ş.
antalya@doraglass.com
Göksu Mah. Gazi Bulvarı No:553/1
Antalya
+90 242 339 99 22 +90 242 339 99 77
Bursa Dora Cam Pazarlama Tic. San. A.Ş.
bursa@doraglass.com
Sanayi Sitesi Beşevler 57/A B1.35-36
Bursa
+90 224 441 51 01 +90 224 271 66 61
İzmir Ar-El Oto Cam Ltd Şti.
izmir@doraglass.com
3. Sanayi Sitesi 406. Sok. No:3
Bornova
+90 232 461 55 04
+90 232 486 90 94
Samsun DORA Oto Camları Paz. Ltd Şti.
samsun@doraglass.com
Yenimahalle Sanayi Sitesi 32. Cad. No:13
Samsun
+90 362 238 33 39 +90 362 238 27 14